ЗМІШУВАЧ ДЛЯ ВАННОЇ
PONSI ECOSTYLE
Виробник:   Ponsi  
Країна виробництва:  
Комплектація:   змішувач  
Розмір:   135х153мм  
Матеріал:   латунь, колір хром  
арт:BTESTCLA01
Знижка:   20%
Стара ціна:   2176 грн.
Нова ціна:   1740 грн.
В НАЯВНОСТІ
Змішувач для ванної – Ponsi Ecostyle BTESTCLA01  – новинка від салону поитки та сантехніки Аванті! Прекрасне рішення для стильного інтер’єру! Виробник ТМ Ponsi – це всесвітньо відома італійська компанія, заснована ще 1935 року в Тоскані. Ponsi  вже більше 70 років виробляє змішувачі та душові системи.
І до цього часу вони поєднують ручне виробництво та сучасні високотехнологічні машинні технології. Змішувачі Ponsi  багато років успішно тримають високий стандарт європейської якості. Компанія виготовляє змішувачі сучасного дизану та змішувачі в стилі ретро.  Змішувач Ponsi Ecostyle BTESTCLA01 хром виготовлений для потреб ванної кімнати. Змішувач для раковини з донним клапаном. Зовнішній врізний. Матеріал латунь. Колір хром.

Змішувач для ванної | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.