Ванна з каменю
PAA Felice Silk
Виробник:   PAA  
Країна виробництва:  
Комплектація:   ванна, кришка зливу  
Розмір:   1945x830 мм, h=715 мм, об'єм 280л  
Матеріал:   камінь Silkstone  
арт:VAFES/00
Ціна:   115200  грн.
В НАЯВНОСТІ

Ванна з каменю Silkstone PAA Felice Silk VAFES/00 – це новинка для тих, хто по житті звик бути в статусі переможця!

Гармонійне поєднання протилежностей: шовкова на дотик поверхня і твердість каменю!  PAA Felice Silk вирізняється неперевершеною стилістикою та неповторністю ліній. Матеріал на дотик та колір зачаровують з першого погляду. В геометрії PAA Felice Silk закладено не лише сучасний дизайн, але й максимальну зручність, розраховану на комфортне прийняття ванни. Вона підійде до вишуканого інтер’єру, і стане не просто його доповненням. Вона стане його головною окрасою!

Ванна з каменю Silkstone PAA Felice Silk VAFES/00 в якості ексклюзивної новинки представлена в салоні плитки та сантехніки Аванті з акційною знижкою у -25%!


Ванна з каменю Silkstone PAA Felice Silk VAFES/00 | Увага! Злив ванни FELICE повинен бути втоплений в підлогу! Кришка зливу цієї чудової ванни зроблена з SILKSTONE матеріалу.

SILKSTONE – це композитний матеріал нового покоління, який об’єднує в собі протилежні властивості: шовкову на дотик поверхню і твердість каменю. SILKSTONE – сучасна альтернатива мармуру, яка зберігає величний вигляд, але перевершує мармур за функціональними властивостями. Класичний SILKSTONE білий і шовково-матовий, але можливе виготовлення й інших відтінків.

PAA є одним з перших і провідних виробників сантехніки в країнах Балтії. Творчий, інноваційний підхід до розробки і виробництва дозволяє РАА голосно заявити про себе серед численних виробників сантехніки. І в Латвії і в інших країнах бренд PAA асоціюється з колекціями литого каменю і кольорових рішень ванної кімнати. Вироби PAA – це вдале поєднання художньої цінності, ергономічності і функціональності.

 

Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

 

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.