Умивальник з граніту
Чорний принц
Виробник:   Ручна робота  
Країна виробництва:  
Комплектація:   умивальник  
Розмір:   850 х 400 х 170 мм  
Матеріал:   граніт  
арт:
Ціна:   7300  грн.
В НАЯВНОСТІ

Умивальник ручної роботи з чорного граніту Чорний принц – це ексклюзивна новинка в єдиному екземплярі по цій формі.

Такий буде лише у Вас і більше ні в кого… При його створені використано монолітний природний гранітний матеріал. Доведено до форми, відшліфовано та нанесено захисні покриття виключно вручну. Гострі форми у поєднанні з ідеально гладкою чашею створюють відчуття стриманої помпезності та неприхованої величі. Цей елемент інтер’єру має потенціал стати не доповненням, а окрасою всієї ванної кімнати, чи навіть дому…

Умивальник ручної роботи з чорного граніту Чорний принц представлено в #салон_плитки_та_сантехніки_Аванті!

________________________________________________________________________________________________

Умивальник ручної роботи з чорного граніту Чорний принц |

Ванна Marmorin Alice 2 P550210080610 | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.