У Дубаї представлена ванна вартістю $2 млн ! 

У Дубаї представлена ванна вартістю $2 млн!

У Дубаї представлена ванна вартістю $2 млн! Ванна виготовлена зі скам’янілої деревини з індонезійських тропічних лісів. У 2011 році схожа ванна була продана в ОАЕ за 1,7 млн доларів, але цей екземпляр її творець, дизайнер Найджел Фенвік, оцінив у 2 млн доларів.

“Історія цієї прекрасної і надзвичайно рідкісної ванни відражає драматичну і ризиковану подорож в пошуках досконалого витвору мистецтва, – сказав автор. – Скам’яніле дерево є одним з найбільш рідкісних і красивих матеріалів у світі, і багато хто вважає, що у нього неймовірні терапевтичні і цілющі властивості, здатні навіть продовжувати життя”.

У Дубаї представили ванну вартістю $2 млн ! | Щоб перетворити скам’янілий матеріал на витвір мистецтва, Фенвіку довелося використовувати незвичайні методи. “Я надавав форму дереву, використовуючи алмазні леза. Мені знадобилося вісім місяців роботи приблизно за вісім годин на день”, – говорить він.  Тільки після того, як він натрапив на скам’янілий об’єкт і почав відкопувати його, то виявив, наскільки великим він насправді був.

Це був ризик як з точки зору дизайну, так і з точки зору логістики, адже вага дерева становила 16 тонн.  “Я зрозумів, наскільки це дерево унікальне, коли я взяв частину скам’янілої зовнішньої кори, і полірував її, поки вона не стала виглядати як дорогоцінний камінь. Тоді я виявив, що це, мабуть, єдиний у своєму роді матеріал”, – додав дизайнер.

Від себе хочемо додати, що салон плитки та сантехніки Аванті теж пропонує своїм Клієнтам теж ексклюзивні унікальні речі із скам’янілого дерева, лише за значно доступнішою ціною! Наприклад, умивальник із скам’янілого дерева ручної роботи від італійських майстрів лише за 555$! Завітайте на Бандери, 63 у Тернополі і оцініть цю красу, доторкніться до прекрасного, станьте його власником!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.