У Дубаї представили ванну вартістю $2 млн ! 

У Дубаї представили ванну вартістю $2 млн ! Ванна виготовлена зі скам’янілої деревини з індонезійських тропічних лісів. У 2011 році схожа ванна була продана в ОАЕ за 1,7 млн доларів, але цей екземпляр її творець, дизайнер Найджел Фенвік, оцінив у 2 млн доларів.  “Історія цієї прекрасної і надзвичайно рідкісної ванни відражає драматичну і ризиковану подорож в пошуках досконалого витвору мистецтва, – сказав автор. – Скам’яніле дерево є одним з найбільш рідкісних і красивих матеріалів у світі, і багато хто вважає, що у нього неймовірні терапевтичні і цілющі властивості, здатні навіть продовжувати життя”.

У Дубаї представили ванну вартістю $2 млн ! | Щоб перетворити скам’янілий матеріал на витвір мистецтва, Фенвіку довелося використовувати незвичайні методи. “Я надавав форму дереву, використовуючи алмазні леза. Мені знадобилося вісім місяців роботи приблизно за вісім годин на день”, – говорить він.  Тільки після того, як він натрапив на скам’янілий об’єкт і почав відкопувати його, то виявив, наскільки великим він насправді був. Це був ризик як з точки зору дизайну, так і з точки зору логістики, адже вага дерева становила 16 тонн.  “Я зрозумів, наскільки це дерево унікальне, коли я взяв частину скам’янілої зовнішньої кори, і полірував її, поки вона не стала виглядати як дорогоцінний камінь. Тоді я виявив, що це, мабуть, єдиний у своєму роді матеріал”, – додав дизайнер. Від себе хочемо додати, що #салон_плитки_та сантехніки_Аванті теж пропонує своїм Клієнтам теж ексклюзивні унікальні речі із скам’янілого дерева, лише за значно доступнішою ціною!!! Наприклад, умивальник із скам’янілого дерева ручної роботи від італійських майстрів лише за 555$! Завітайте на Бандери, 63 у Тернополі і оцініть цю красу, доторкніться до прекрасного, станьте його власником!!!


  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.