Тумба з умивальником
Botticelli Velluto
Виробник:   Botticelli  
Країна виробництва:  
Комплектація:   тумба, умивальник  
Розмір:   1000х470х500 мм  
Матеріал:   плита мдф, умивальник з штучного каменю  
арт:VLT-100
Ціна:     грн.
В НАЯВНОСТІ

Меблі для ванної в Тернополі

Тумба Botticelli Velluto VLT-100 з умивальником Stella-100 відрізняється підвісним типом монтажу, завдяки чому простір під нею залишається у вільному доступі.

Серія Velluto володіє своєрідною витонченістю та складається із дуету ніжного кольору та м’яких ліній. Дивовижне відчуття стилю придають кімнаті  плавні округлі контури та стримана кольорова гамма.


Меблі для ванної в Тернополі |

Керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати. – Все від визнаних світових та вітчизняних виробників. Це лише основні напрямки діяльності, представлені у салонах Avanti. Якісний виставковий матеріал, розмаїття асортименту та професійна робота менеджерів. Все це робить процес купівлі плитки та сантехніки в Тернополі і Чорткові захопливою пригодою для Клієнтів Avanti.

А додаткові сервісні послуги, такі як доставка замовлення в будь-яку точку України та безкоштовний 3D-дизайн закріплюють за Avanti репутацію першого місця, куди треба прийти, якщо Ви плануєте ремонт. Ім’я Avanti (в перекладі з італійської “вперед”) підкріплене іменами виробників плитки, сантехніки та ламінату, представлених у наших салонах.

Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Європейської сантехніки: KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Завдяки такому асортименту та гнучкій системі знижок та акційних пропозицій наш салон плитки та сантехніки сміливо заявляє: Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.