СТРАШНІ ЗНИЖКИ НА HALLOWEEN ВІД AVANTI

Салон плитки та сантехніки Avanti дотримується класичного бачення в принципових речах, пов’язаних з непохитним дотриманням стандартів якості продукції та обслуговування Клієнтів.

Взаємодії з Партнерами та питань чіткості виконання своїх зобов’язань, питань логістики, демократичного та прозорого ціноутворення і багато іншого. Але, що стосується участі в популярних віяннях, ми не пасемо задніх… Аванті завжди на хвилі сучасного, прогресивного, модного та популярного. Не дарма, наш слоган – свіжі ідеї для Вашого дому!

Саме тому, Avanti пропонує Клієнтам салону плитки та сантехніки Аванті долучитися в рамках американської традиції  святкування Halloween до поєднання приємного з корисним! “Цукерки або знижки”: кажемо ми Вам! Страшні знижки до -50% на сантехніку з виставки до повного розпродажу з нагоди Хеловіну! Ось наша пропозиція наприкінці жовтня всім охочим завершити довготривалий ремонт і в останній момент заскочити в поїзд, що відправляється у Новий рік в новому житлі…

Наша пропозиція означає: прийдіть в салон плитки та сантехніки Аванті! Ознайомтеся з величезним вибором дрібної та габаритної сантехніки на виставці від іноземних та вітчизняних виробників. Вишукані змішувачі, елегантні ванни, стильні душові кабіни, сучасні підвісні та підлогові унітази, меблі для ванної кімнати з оригінальними умивальниками. Все що припаде Вам до душі з розпродажних варіантів – обійдеться вашому гаманцю зі знижкою до -50% в залежності від конкретного товару.

Згідні, що це чудова нагода завершити ремонт і розпочати нову сторінку щасливого життя! Тому, салон плитки та сантехніки Аванті запрошує Вас на дійсно “страшні знижки” з нагоди свята Halloween! Акція діє на окремі товари з виставки до повного їх розпродажу! Крім того, у нас діє послуга доставки, що дозволить в той же день доставити акційну покупочку до Вашого будиночку!

Ви маєте змогу ознайомитися з акційними товарами на нашому сайті у рубриці АКЦІЇ. Тисніть ТУТ і переходьте до асортименту!Отож, чекаємо Вас за адресою: салон плитки та сантехніки Аванті, проспект Степана Бандери, 63! Якщо, все таки, потрібні додаткові довідки, не вагайтеся та телефонуйте за номером: 067 350 34 25. І пам’ятайте, цукерки або знижки! Що Вам важливіше?

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.