Змішувач
Nobili Sofi
Виробник:   Nobili  
Країна виробництва:  
Комплектація:   змішувач, набір кріплення, зливний гарнітур, аератор, гнучкий підвід  
Розмір:   123х177 мм  
Матеріал:   латунь хромована, картридж керамічний  
арт:SI98118/1CR
Ціна:   7328  грн.
В НАЯВНОСТІ

Сантехніка в Тернополі!

Змішувач Nobili Sofi призначений для монтажу на раковину.

В кожному виробі фабрики NOBILI використовуються лише кращі внутрішні технології, поміщені в концептуальні елегантні форми. Переможне мислення, що еволюціонувало у часі, завдяки безперервним інвестиціям у виробництво. Саме це сьогодні робить продукцію Nobili не лише красивою, але й виключно надійною, екологічною та доступною кожному. Сантехнічна арматура Nobili – оригінальний зразок бренду Made in Italy в його найкращому виконанні. Станьте щасливим власником змішувача Nobili Sofi в салоні плитки та сантехніки Avanti.


Сантехніка в Тернополі |

Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.