Раковина
ROCA DIVERTA
Виробник:   ROCA  
Країна виробництва:  
Комплектація:   раковина  
Розмір:   750x440х135 мм  
Матеріал:   кераміка  
арт:A327110000
Ціна:   8781  грн.
В НАЯВНОСТІ

Сантехніка Тернопіль – керамічна раковина Roca Diverta була розроблена відомим іспанським промисловим дизайнером Ramon Benedit, що працює з іспанською компанією Roca вже більше 20 років.

При створенні раковини Roca Diverta дизайнер керувався головним своїм девізом, що звучить так: точність як метод! Прямі і точні лінії та практичність переважають у виробах колекції Diverta, що передає певну свіжість та міський характер даному товару. Раковина прямокутна. Спосіб монтажу дозволяє як верхнє, так і нижнє вбудовування. Поверхня – біля глянцева кераміка. Придбати керамічну раковину Roca Diverta зі знижкою 25% Ви зможете у нас – салон плитки та сантехніки Аванті!


Сантехніка Тернопіль | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Сантехніка Тернопіль | Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Сантехніка Тернопіль |Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Сантехніка Тернопіль | Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.