САЛОН ПЛИТКИ ТА САНТЕХНІКИ АВАНТІ – 2 РОКИ СВІЖИХ ІДЕЙ ДЛЯ ТЕРНОПОЛЯН

Салон плитки та сантехніки Avanti 11 жовтня 2016 року відсвяткував свою другу річницю відкриття в Тернополі. За цей час Avanti напрацював чималу аудиторію постійних Клієнтів. Зарекомендував себе в якості Компанії з сучасним прогресивним підходом до роботи.

З нагоди свята салон плитки та сантехніки Avanti надав для Клієнтів безпрецедентну знижку у розмірі 20% на всю плитку, сантехніку, ламінат та паркетну дошку. Це все у сукупності з сучасною виставкою, великим асортиментом та професійною роботою менеджерів і дизайнерів. Тому Аванті впевнено завойовує  лідерські позиції серед салонів плитки і сантехніки в Тернополі. Дякуємо всім нашим Клієнтам за довіру! Завдяки Вам ми постійно рухаємося вперед, щоб уособлювати в очах тернополян та гостей міста найважливіше – свіжі ідеї для Вашого дому!

Ім’я Avanti (в перекладі з італійської “вперед”) підкріплене іменами виробників плитки, сантехніки та ламінату, представлених у наших салонах. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ; європейської сантехніки: KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO; німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR та нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркетна дошка, все від визнаних світових та вітчизняних виробників – це лише основні напрямки діяльності, представлені у салонах Avanti. Якісний виставковий матеріал, розмаїття асортименту та професійна робота менеджерів роблять процес купівлі плитки та сантехніки в Тернополі і Чорткові захопливою пригодою для Клієнтів Avanti. А додаткові сервісні послуги, такі як доставка замовлення в будь-яку точку України та безкоштовний 3D-дизайн закріплюють за Avanti репутацію першого місця, куди треба прийти, якщо Ви плануєте ремонт.

З огляду на усе вище сказане, Щщиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.