ПОСЛУГИ ДИЗАЙНЕРА ІНТЕР’ЄРУ БЕЗКОШТОВНО!

Послуги дизайнера інтер’єру в Тернополі стали доступніші! – Салон плитки та сантехніки Avanti зробив прогресивний крок назустріч кожному Клієнту!

Відкрившись у жовтні 2014 року, ми першими в Тернополі запровадили послуги дизайнера інтер’єру з проектуванням 3D-дизайну на абсолютно БЕЗКОШТОВНІЙ основі! Нашою метою було створення умов для Клієнта, при яких процес вибору та купівлі будматеріалів став би зручнішим. Підбір плитки, сантехніки, ламінату, паркетної дошки, меблів для ванної чи супутніх товарів для ремонту став би максимально комфортним, зручним, деталізованим та передбачуваним.

Тому, безкоштовний 3D-дизайн від Avanti є проявом абсолютної лояльності та поваги до Клієнтів. Але, безкоштовність послуги не впливає на її професійність. 3D-проекти для Клієнтів Avanti створюють дипломовані та висококваліфіковані спеціалісти. Дизайнери із знанням профільних графічних редакторів та найсучасніших світових тенденцій в сфері практичного дизайну. Отож, клієнти салону плитки та сантехніки Avanti можуть бути впевнені, що підготовка до майбутнього ремонту пройде на найвищому рівні та з вигідним комфортом!

Підбираючи плитку та сантехніку, Ви матимете можливість отримати консультацію дизайнера щодо форм та кольорів, перенести запропоновані позиції в 3D-графіку згідно розмірів та планування Ваших приміщень і чітко побачити, а не уявити, – що Ви купуєте і який буде результат після завершення роботи майстрів.

Щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.