ПОЕТАПНИЙ РЕМОНТ – ПОРАДИ ВІД ТЕРНОПІЛЬСЬКИХ МАЙСТРІВ

Поетапний ремонт, складений на основі порад від тернопільських майстрів.

Плануєте ремонт? Тоді салон плитки та сантехніки Аванті допоможе Вам зробити правильний ремонт в Тернополі крок за кроком!

Корисні поради від Аванті та майстрів Тернополя зекономлять Вам гроші, час та нерви. Адже, згідно результатів досліджень психологів – не грамотно організований ремонт ризикує перетворитися на нескінченну рутину та прирівнюється по шкалі стресу на 86% до відчуття втрати близької  людини.

Тож, щоб мінімізувати всі ризики, користуйтеся інструкцією салону Аванті та робіть поетапний ремонт правильно!

Перший крок! Малюємо план та купуємо матеріали! Для цього Вам допоможе наша нова безкоштовна послуга!дизайнер з виїздом на об’єкт. Замовити її можна ТУТ! Ми допоможемо спроектувати план ремонту та підібрати будматеріали.

Крок другий! Встановлюємо вікна. Після їх монтажу та встановлення підвіконь одразу закривайте їх товстою поліетиленовою плівкою, щоб не пошкодити надалі під час ремонтних робіт.

Крок третій! Встановлюємо сантехніку. І ми Вам знову ж таки безкоштовно! допоможемо намалювати схему, включаючи розташування всіх основних елементів: ванна, унітаз, умивальник, душова кабіна, рушникосушка. Для цього в нас діє ще одна безкоштовна послуга! створення професійного 3D-дизайну, замовити яку можна ТУТ! Окрім того, згідно погодженого з Вами розташування сантехніки у ванній кімнаті, надамо чіткі технічні поради Вашим майстрам щодо логічного проектування системи водовідведення (розводки та під’єднання стокових каналізаційних труб гарячої та холодної води).

Крок четвертий! Розводимо електропроводку. Прокладаєте та розводите електрокабелі та кабелі для інтернету, телефону, телебачення та сигналізації. Важливо: перед укладанням кабелів зробіть на стінах розмітку виведення розеток і вимикачів. Ми допоможемо намалювати схему електропроводки. Вона потрібна, щоб згодом випадково не пошкодити проводи, коли будуть сверлитися отвори чи вбиватися цвяхи тощо. У кухні, туалеті, ванній перед прокладанням електропроводки потрібно розвести труби та виконати інші, пов’язані з цим роботи. Стару проводку бажано замінити, тому що сучасніша техніка потребує потужніших кабелів.

Крок п’ятий! Готуємо підлогу. Спочатку встановлення теплої підлоги, стяжки і вирівнювання. Важливо: після встановлення стяжки потрібно дочекатися її повного висихання. Для різних матеріалів час висихання відрізняється. Уважно прочитайте вказівки в інструкції або на упаковці сипучого матеріалу.

Крок шостий! Штукатуримо стіни. Послідовність робіт така: розмітка для маячкових профілів, грунтовка стін, установка маячкових профілів, оштукатурювання стін та відкосів.

Крок сьомий! Оздоблюємо стелю. Побілка або фарбування стелі виконується у першу чергу, а підвісну стелю краще монтувати, коли вже закінчена обробка стін.

 

Поділитися:

 

Крок восьмий! Шпаклюємо стіни та вкладаємо плитку! З підбором плитки щодо формату, стилю, дизайну, ціни та всіх інших важливих параметрів салон Аванті теж безкоштовно! надасть Вам максимальну професійну консультацію менеджерів, запропонує найширший асортимент кераміки з усього світу, порахує метраж, забезпечить доставку та гарантію за адресою Бандери, 63 та спроектує 3D-візуалізацію обраних позицій під розміри Ваших приміщень.

Крок дев’ятий! Монтуємо розетки та вимикачі (без рамок). Обов’язково заклейте їх плівкою, щоб під час наступних етапів ремонту нічого не потрапило на контакти!

Крок десятий! Фарбуємо стіни або клеїмо шпалери.

Крок одинадцятий! Монтуємо підлогу! Важливо!!! Будь-яке покриття на підлогу: керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка – повинно монтуватися, коли готові стіни та стеля. Купити підлогу в Тернополі та Чорткові найвигідніше саме в салоні Аванті. Адже, тут діє хороша система знижок на всю плитку, 15% знижки на всі колекції ламінату із гарантією до 50 років, індивідуальні знижки на паркетну дошку. Гарантуємо швидку доставку по Україні та гарантію від виробника.

Крок дванадцятий! Встановлюємо міжкімнатні двері.

Крок тринадцятий! Проводимо чистовий монтаж: встановлюємо рамки на розетки, світильники, батареї, кондиціонери. У туалеті, ванній кімнаті та кухні ставимо сантехніку, змішувачі та аксесуари. Салон плитки та сантехніки Аванті – об’єктивно по сервісу, асортименту та професіоналізму менеджерів – кращий вибір для того, щоб купити сантехніку в Тернополі та Чорткові.

Крок чотирнадцятий! Завозимо меблі, в тому числі, і для ванної кімнати: тумби з умивальникми, шкафчики, дзеркала з підсвіткою, що в достатку представлені в салонах Аванті.

Крок п’ятнадцятий! Святкуємо новосілля!!! Порада від Аванті: краще ремонтувати квартиру чи приватний будинок повністю. Але, якщо одразу провести ремонт житла повністю проблематично, то починати потрібно з найдальшої від вхідних дверей кімнати, а продовжувати, поступово наближаючись до виходу. Ремонтні роботи у коридорі та вітальні проводяться в останню чергу!

Висновок! Салон плитки та сантехніки Аванті рекомендує: робіть ремонт правильно, купуйте якісні та сучасні будматеріали, замовляйте безкоштовну послугу виїзду дизайнера з технічних питань на Ваш об’єкт, створення безкоштовного 3D-проекту та керуйте змінами в своєму домі!

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.