Керамограніт ректифікований
Bistrot Crux Taupe Glossy
Виробник:   Ragno  
Країна виробництва:  
Комплектація:   поштучно  
Розмір:   720x720 мм  
Матеріал:   Керамограніт (повна маса)  
арт:1200013062
Ціна:   1804  грн.
В НАЯВНОСТІ

Плитка для кухні

Колекція Ragno Bistrot представлена для Вас в салоні плитки та сантехніки Avanti.

Італійський виробник Ragno пропонує дивовижну колекцію керамограніту Bistrot. Плитка прекрасно передає фактуру натурального мармуру. Структурована, матова та глянцева. Виконана в різноманітних форматах. Керамограніт Ragno Bistrot підходить як для оздоблення підлоги у ванній кімнаті, так і для кухні, коридору. Може використовуватися для дому, так й для комерційних приміщень. Колекція Ragno Bistrot відповідає всім вимогам сучасних тенденцій дизайну інтер’єрів, підтверджує якість та ексклюзивний характер італійського стилю. Плитка Ragno Bistrot представлена для Вас в салоні плитки та сантехніки Аванті!


Плитка для кухні | Керамічна плитка – це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому! Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь керамічної плитки в Тернополі. Облицювальна плитка під камінь, кераміка під тканину, фасадна плитка під дерево, клінкерна плитка під цеглу – розмаїття сучасних дизайнерських стилів у Avanti задовольнить забаганки найвибагливішого естета. PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ та безліч інших торгових марок керамічної плитки, представлених в салоні Avanti, щодня й без вихідних стають вибором для багатьох Клієнтів, що планують свій ідеальний ремонт в Тернополі!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.