підвісний унітаз
GSI Pura
Виробник:   GSI  
Країна виробництва:  
Комплектація:   унітаз, кришка, сидіння  
Розмір:   3600 х 5500 х 3350 мм  
Матеріал:   кераміка  
арт:881511
Ціна:   12800  грн.
В НАЯВНОСТІ

Підвісний унітаз GSI Pura 881511 – це ексклюзивна новинка на ринку сантехнічної продукції!

Основними перевагами, без сумнівів, є запатентоване антибактеріальне покриття ExtraGlaze®, безобідковий круговий злив SwirlFlush® та вільнопадаюча знімна кришка SLIM з плавним опусканням. GSI Pura 881511 виготовлений безпосередньо в Італії на сучасному обладнанні, за традиційною технологією виробництва сантехнічної продукції. Власна рецептура приготування керамічної маси та просто унікальна дрібнодисперсна емаль, спеціальний спосіб обпікання керамічних виробів та налагоджена система контролю якості дозволяє отримувати вироби найвищого рівня. Підвісний унітаз GSI Pura 881511 завдяки цьому протягом довгого періоду експлуатації буде залишатися гладким, блискучим та чистим.

Придбати ексклюзивний підвісний унітаз GSI Pura 881511 в Тернополі Ви зможете лише в салоні плитки та сантехніки Аванті!


Підвісний унітаз GSI Pura 881511 | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.