Креатор Буд

Салон плитки та сантехніки Avanti забезпечував фасадною та підлоговою керамічною плиткою торгові об'єкти Креатор Буд у м. Тернопіль по вул. Кульчицької та Шептицького.


Львівська майстерня шоколаду

Салон плитки та сантехніки Avanti був задіяний при оздобленні першої в Тернополі Львівської майстерні шоколаду, забезпечивши приміщення якісною та стильною керамічною плиткою.


Тернопіль Буд

Салон плитки та сантехніки Avanti має тісні партнерські відносини в рамках дисконтної програми з Компанією забудовником Тернопіль Буд, що дає суттєві знижки власникам нового житла.


Barbaresco

Салон плитки та сантехніки Avanti допомагав у оформленні сучасного гастрономічного закладу Barbaresco. Якісна та стильна керамічна плитка від Avanti вже кілька років надійно служить у закладі з високим клієнтопотоком та навантаженням на підлогу.


ДоброБуд

Салон плитки та сантехніки Avanti має тісні партнерські відносини в рамках дисконтної програми з Компанією забудовником ДоброБуд, що дає суттєві знижки власникам нового житла.


Jan Amor

Салон плитки та сантехніки Avanti допомагав у оформленні сучасного гастрономічного закладу Jan Amor. Керамічна плитка від Avanti з гідністю витримує щоденне метушіння гурманів смаку.


Le ROCK

Салон плитки та сантехніки Avanti є підрядником по закритті й нових об'єктів керамічною плиткою, що відкриваються у Тернополі, таких як Le ROCK, що свідчить про високий рівень довіри від підприємців, що шукають надійних Партенрів.


Тернопільський м'ясокомбінат

Салон плитки та сантехніки Avanti забезпечував керамічною плиткою офісні приміщення компанії Агропродсервіс, до складу якої входить відомий Тернопільський м'ясокомбінат.


OK bar and restaurant (Київ)

Салон плитки та сантехніки Avanti забезпечував вишуканою керамічною плиткою перуанський ресторан OK bar and restaurant у м. Київ.


Стоматологія Павлишиних

Салон плитки та сантехніки Avanti був підрядником при постачанні керамічної плитки при відкритті надсучасної Стоматології Павлишиних.


Торговий центр Кристал

Салон плитки та сантехніки Avanti закрив великий торговий об'єкт по напрямку постачання керамічної Кристал, навпроти ТРЦ Орнава.


Автотехсервіс

Салон плитки та сантехніки Avanti постачав керамічну плитку в офісні приміщення мережі заправних станцій та автомийок Автотехсервіс.


Aroma

Салон плитки та сантехніки Avanti допомагав при відкритті сучасної спа-студіо Aroma, забезпечивши її стильною керамічною плиткою.


ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.