Бренди в салоні

Бренди в салоні!

Керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркетна дошка

Бренди в салоні! Все від визнаних світових та вітчизняних виробників – це лише основні напрямки діяльності, представлені у салонах Avanti. Якісний виставковий матеріал, розмаїття асортименту та професійна робота менеджерів роблять процес купівлі плитки та сантехніки в Тернополі і Чорткові захопливою пригодою для Клієнтів Avanti.

А додаткові сервісні послуги, такі як доставка замовлення в будь-яку точку України та безкоштовний 3D-дизайн закріплюють за Avanti репутацію першого місця, куди треба прийти, якщо Ви плануєте ремонт. Ім’я Avanti (в перекладі з італійської “вперед”) підкріплене іменами виробників плитки, сантехніки та ламінату, представлених у наших салонах.

Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ; європейської сантехніки: KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO; німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR та нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.
Завдяки такому асортименту та гнучкій системі знижок та акційних пропозицій наш салон плитки та сантехніки сміливо заявляє: Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.