Мозаїка настінна
GM4041 C3 violet/white
Виробник:   КОТТО Кераміка  
Країна виробництва:  
Комплектація:   м.кв.  
Розмір:   300х300 мм  
Матеріал:   скло  
арт:GM4041
Ціна:   99  грн.
В НАЯВНОСТІ

Мозаїка ціна

Мозаїка GM4041 C3 violet/white є високоякісним продуктом українського виробника під торговою маркою Котто кераміка, що представляє споживачам широкий асортимент скляної, керамічної та декоративної мозаїки.

Сучасні технології, стійкі барвники та оригінальні текстури роблять мозаїку ТМ Котто кераміка як ніколи привабливою та вишуканою. Кухні, зали, ванні кімнати, басейни – застосування мозаїки не обмежується місцем. Оригінальний дизайн, широка гама кольорів та текстур  мозаїки від Котто кераміка задовольнять смаки найвибагливіших покупців. Скляна мозаїка виготовляється в різноманітній колористиці в поєднанні з керамічними фарбами, які навічно зберігають свій колір незалежно від умов експлуатації, та лаковими фарбами, колір яких є яскравий і неповторний.

Червоний, чорний та білий кольори, відтінки оранжевого, блакитного, зеленого – мозаїку в тон можна підібрати практично до плитки будь-якої колекції. Також Котто кераміка виготовляє керамічну мозаїку з використанням керамічних плиток різноманітних форм та обробки з доданням різних ефектів шляхом третього опалу. Завдяки цьому ви можете доповнити будь-яку колекцію плитки мозаїкою так, що вона буде органічно вписуватись у ваш інтер’єр.

Вишукані текстури, фактури під «дерево», «мармур», «метал», матові та глянцеві поверхні керамічної мозаїки – цим широким вибором будуть задоволені найприскіпливіші смаки. Широка гама кольорів, матові поверхні монохромних мозаїк та сліпуча білизна глянцевих – це ще неповний перелік продукції від Котто кераміка! Уся продукція львівського підприємства доступна по ціні для споживача та не поступається якістю іноземним виробникам. Ціна на мозаїку від Котто кераміка починається від 75 грн/шт. Створюйте неперевершені інтер’єри разом з ТМ Котто кераміка та салоном плитки та сантехніки Аванті!


Мозаїка ціна | Купити мозаїку в Тернополі легко! Керамічна плитка – це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.