ЛАМІНАТ

Купити ламінат в Тернополі легко! Знижка 15% на всі колекції! Гарантія до 50 років!

Ламінат – універсальне рішення для Вашої підлоги. Він ідеально підходить як для дому, так і для офісу та вдало доповнює інтер’єр. Салон плитки та сантехніки Avanti пропонує купити ламінат в Тернополі, обираючи серед асортименту найкращих світових виробників, представлених у нас. Французький – для тих, хто прагне вишуканості, німецький – для Клієнтів, що за основу ставлять надійність, австрійський – вдале уособлення класики та модерну.

Поряд з цим, є технічна характеристика, що притаманна продукції від усіх виробників, запропонованих в Avanti – це безкомпромісна якість ламінату, підтверджена гарантією на деякі позиції аж до 50 років! VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR – торгові марки ламінату з світовим ім’ям, які в Тернополі пропонує саме салон Avanti.

Найвищі класи ламінату, надійні замки, максимальна вологостійкість, розмаїття дизайнерських колекцій у поєднанні з професійною консультацією менеджерів зроблять купівлю ламінату в Avanti правильним кроком на шляху до ідеального ремонту. Ми пропонуємо більше, ніж просто якісний ламінат в Тернополі – ми гарантуємо свіжі ідеї для Вашого дому!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.