Ванна + сифон ТМ Viega
Roca Princess-N
Виробник:   Roca  
Країна виробництва:  
Комплектація:   ванна, ручки, сифон  
Розмір:   1700x750 мм  
Матеріал:   сталь 2,4 мм з покриттям antislip  
арт:A2202N0001
Знижка:   19%
Стара ціна:   6932 грн.
Нова ціна:   5605 грн.
В НАЯВНОСТІ
Купити ванну в Тернополі – Roca Princess-N (Іспанія) продається із хорошою знижкою та має додаткові вигідні бонуси – безкоштовно в комплекті Ви отримаєте хромовані ручки та високоякісний сифон TM Viega. Загальна економія складе більше 2000 грн. Ванна володіє оптимальною кількістю функцій і технічних характеристик, які дозволяють перетворити прості гігієнічні процедури в дещо приємне та розслаблююче.
Купити стальну ванну ванну Roca Princess-N – означає дозволити собі доступну розкіш. Оскільки ціна даного товару суттєво менша беззаперечної якості. У ванни класичні форми, що дозволить її легко встановити в стандартній ванній кімнаті. Салон плитки та сантехніки Аванті рекомендує Вам до покупки ванну Roca Princess-N з суттєвими бонусами у вигляді знижки, сифону Viega та хромованих ручок для ванної.

Купити ванну в Тернополі | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.