Унітаз підвісний
Roca Inspira Round
Виробник:   Roca  
Країна виробництва:  
Комплектація:   унітаз, кришка, сидіння  
Розмір:   370х560х250 мм  
Матеріал:   кераміка  
арт:A346527000
Ціна:   12189  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити унітаз в Тернополі Roca

Roca є світовим лідером з виробництва повного асортименту продукції для ванних кімнат. Дизайн цієї марки розробляється дизайнерами та архітекторами з світовим ім’ям. Надійність та практичність продукції Roca перевірена часом. Інноваційні розробки, сучасні технології виробництва та якісний матеріал – ось головні стовпи, на яких стоїть Roca. Унітаз Roca Inspira Round передбачає настінний тип монтажу та горизонтальний випуск.  Тип матеріалу – кераміка. Йде в комплекті з кришкою та сидінням.

Купити унітаз в Тернополі – Roca Inspira Round – Ви зможете в салоні плитки та сантехніки Аванті!


Купити унітаз в Тернополі | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

  • величезний асортимент товарів;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.