Душова система
HANSGROHE RD Select
Виробник:   HANSGROHE  
Країна виробництва:  
Комплектація:   верхній душ, тримач для душу, душова штанга, кронштейн, термостат  
Розмір:   1100 х 465 мм  
Матеріал:   латунь, пластик (ABS)  
арт:27127400
Знижка:   -%
Стара ціна:    грн.
Нова ціна:    грн.
В НАЯВНОСТІ
Купити сантехніку в Тернополі – легко! Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 3jet Showerpipe поєднує в собі всі уявлення сучасної людини про  ідеальний душ, що зібрані в одній системі.

Купити сантехніку в Тернополі | Включіть режим RainAir – і Вас оточать ніжні струмені води, збагачені киснем. Ви відчуєте себе немов би під теплим літнім дощем. А якщо захочете зарядитися бадьорістю, обирайте режим Rain – і Ви опинитеся під освіжаючим потужним потоком води. За допомогою цього режиму можна робити оздоровчий масаж всього тіла.

Перемикання між режимами здійснюється за допомогою зручної кнопки Select. Ну й звичайно, абсолютно новий тип с струменя від Hansgrohe – RainStream. Великі каплі води змивають весь вантаж з голови та плечей і прекрасно освіжають.

Дванадцять широких форсунок, розташованих в ряд, забезпечують незабутню насолоду. Унікальний термостат ShowerTablet 300 з функцією обмеженої температури захистить Вас від впливу надмірно гарячої води. Він також слугує зручною та стильною поличкою для зберігання необхідних засобів для душу. У термостаті ShowerTablet Select 300 Hansgrohe реалізував інноваційну технологію кнопки в термостат зовнішнього монтажу.

Це додаткова перевага для дітей, людей у віці чи з обмеженими можливостями. Душова система Hansgrohe Raindance Select E 300 3jet Showerpipe представлена в салоні плитки та сантехніки Аванті із суттєвою знижкою у розмірі 25%!

Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала, підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.