Душова кабіна
Cersanit Ineba
Виробник:   Cersanit  
Країна виробництва:  
Комплектація:   без піддона (дозамовлення)  
Розмір:   900x900x1850 мм  
Матеріал:   безпечне скло 5 мм, алюміній хромований  
арт:
Знижка:   25%
Стара ціна:   5340 грн.
Нова ціна:   4005 грн.
ПРОДАНО
Купити сантехніку Тернопіль  – легко, вигідно й потрібно! До Вашої уваги душова кабіна Cersanit Ineba  зі суттєвою знижкою 25%! Естетична якість виготовлення душової кабіни Cersanit Ineba підкреслюється матовим заскленням товщиною 5 мм, а також ретельно продуманими роликами та хромованими ручками. Cersanit Ineba оснащена нижніми роликами, що знімаються і полегшують догляд за кабіною. Душова кабіна Cersanit Ineba дуже надійна та ідеально вписується в будь-який інтер’єр ванної кімнати. Вхід в кабіну широкий та зручний, що додає комфорту. Увага, ціна вказана лише за кабіну, піддон замовляється окремо. Душова кабіна Cersanit Ineba представлена для Вас в салоні плитки і сантехніки Аванті.

Купити сантехніку Тернопіль | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь, що дозволить Вам найкраще зорієнтуватися в стилях і вдало купити сантехніку Тернопіль.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.