Паркетна дошка
RIVER STONE (Classic)
Виробник:   VOLUNTA parket  
Країна виробництва:  
Комплектація:   плита  
Розмір:   180х1800х2400 мм  
Матеріал:   дуб копчений, блаширований, тонований, масловіск натуральний  
арт:
Ціна:   2763  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити паркетну дошку в Тернополі легко!

Нова колекція паркетної дошки Volunta parket створена для того, щоб йти в ногу з найновітнішими тенденціями дизайну та врахуванням потреб найвибагливіших покупців. Технічно продукція перевірена часом та доповнена новими колористичними рішеннями для унікальної паркетної поверхні, спільно розробленої видатними дизайнерами інтер’єрів та інженерами компанії.

Придбати паркетну дошку Volunta parket у різних варіантах кольору та малюнку Ви зможете в салоні плитки та сантехніки Avanti.

Купити паркетну дошку в Тернополі | Паркетна дошка – один з нових, але максимально динамічних напрямків діяльності, що активно розвиває в Тернополі салон плитки та сантехніки Avanti. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від нідерландської компанії ESCO з виробничими потужностями у Чехії. Паркетна дошка ESCO – це підлога преміум класу, що підкреслює високий дизайнерський смак Господаря будинку. Дубова, зістарена за унікальними технологіями, паркетна підлога у колекціях KOLONIA, SOFT TONE, KAREL IV, CHATEAU, HARFA буде справжньої окрасою на шляху до ідеального ремонту. Avanti пропонує купити паркетну дошку в Тернополі, опираючись виключно на професійні консультації менеджерів та поради найкращих дизайнерів, які ви отримаєте в салоні. Якщо ми говоримо про свіжі ідеї для Вашого дому, то паркетна дошка від Avanti є однією з них. Завітайте в салон та особисто доторкніться до світового технологічного та дизайнерського прогресу, уособленого в колекціях паркетної дошки ESCO.

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.