Ламінат
MY FLOOR RESIDENCE
Виробник:   My Floor  
Країна виробництва:  
Комплектація:   4 панелі в коробці = 1,8м.кв.  
Розмір:   1845х244х10 мм  
Матеріал:   дерев'яна конструкція  
арт:ML1015
Ціна:   729  грн.
В НАЯВНОСТІ

Бажаєте купити ламінат в Тернополі із знижкою 15%?

Салон плитки та сантехніки Аванті запустив акційну знижку -15% на всі колекції ламінату, представлені у салоні в найширшому асортименті. А це найвідоміші світові виробники: MyFloor (Німеччина), Kaindl (Австрія), Villeroy & Boch (Німеччина), Аlsafloor (Франція), FALQUON (Німеччина) – з найвищими класами стирання, ударостійкості та з гарантією аж до 50 років на деякі види. Скористайтеся чудовою можливістю отримати підлогу своєї мрії за дуже вигідною ціною! Завітайте в салон плитки та сантехніки Аванті та зробіть свою вдалу покупку!


Купити ламінат в Тернополі – знижка 15% на всі колекції! Гарантія до 50 років! Ламінат – універсальне рішення для Вашої підлоги, що ідеально підходить як для дому, так і для офісу та вдало доповнює інтер’єр. Салон плитки та сантехніки Avanti пропонує купити ламінат в Тернополі, обираючи серед асортименту найкращих світових виробників, представлених у нас. Французький ламінат – для тих, хто прагне вишуканості, німецький ламінат – для Клієнтів, що за основу ставлять надійність, австрійський ламінат – вдале уособлення класики та модерну. Поряд з цим, є технічна характеристика, що притаманна продукції від усіх виробників, запропонованих в Avanti – це безкомпромісна якість ламінату, підтверджена гарантією на деякі позиції аж до 50 років! VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR – торгові марки ламінату з світовим ім’ям, які в Тернополі пропонує саме салон Avanti. Найвищі класи ламінату, надійні замки, максимальна вологостійкість, розмаїття дизайнерських колекцій у поєднанні з професійною консультацією менеджерів зроблять купівлю ламінату в Avanti правильним кроком на шляху до ідеального ремонту.

  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.