Сходинка клінкерна
Gres de Aragon Jasper
Виробник:   Gres de Aragon  
Країна виробництва:  
Комплектація:   шт  
Розмір:   33х33см  
Матеріал:   клінкер  
арт:10120068
Ціна:   450  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити клінкер – Gres de Aragon Jasper Peldano Rojo – новинка від салону плитки та сантехніки Аванті!

Виробник Gres de Aragon (Іспанія). Колекція Jasper. Клінкер фабрики Gres de Aragon (Іспанія) спеціально призначений для облаштування міцного і красивого підлогового покриття як в закритих приміщеннях, так і на відкритих майданчиках. Матова іспанська плитка 33х33 імітує натуральний камінь трьох красивих відтінків. Крім незвичайного подібності з природним аналогом, облицювання серії Gres de Aragon JASPER відрізняється високою технічністю і практичністю в щоденній експлуатації. Вона не схильна до руйнівної дії зовнішніх чинників, легко очищається від різного роду забруднень.

Клінкерну плитку JASPER купити пропонується в комплекті з фронтальними і кутовими ступенями для сходів в салоні_плитки_та_сантехніки_Аванті Бандери, 63 067 350 34 25.


Купити клінкер | Це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому! Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь керамічної плитки в Тернополі. Облицювальна плитка під камінь, кераміка під тканину, фасадна плитка під дерево, клінкерна плитка під цеглу – розмаїття сучасних дизайнерських стилів у Avanti задовольнить забаганки найвибагливішого естета. PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ та безліч інших торгових марок керамічної плитки, представлених в салоні Avanti, щодня й без вихідних стають вибором для багатьох Клієнтів, що планують свій ідеальний ремонт в Тернополі!

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.