Керамограніт
Ceramiche Refin Chevron
Виробник:   Ceramiche Refin  
Країна виробництва:  
Комплектація:   1,125 м.кв/2 шт/25,50 кг  
Розмір:   370,5x1500 мм  
Матеріал:   керамограніт  
арт:LJ43
Ціна:   2208  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити керамограніт в Тернополі легко!

Плитка Refin Chevron – це продукція компанії Ceramiche Refin.

Колекція випускається в єдиному розмірі 370,5×1500 мм. Це крупний формат, що суттєво спрощує монтаж. Щоб створити симетричний малюнок ялинки, необхідно дві плитки. Колекція керамограніту Refin Chevron звертається до традицій епохи Відродження. Відтворює елегантні паркетні підлоги домів того часу. Оригінальний малюнок (паттерн відомий як “шеврон” або “ялинка”) додає нотку престижу в будь-якому приміщенні. Керамограніт Chevron підійде й для приватних інтер’єрів, і для комерційних приміщень, включаючи музеї, галереї та модні бутики. Виріб характеризується відчутним різнотоном і відмінностями в малюнках дерев’яних прожилок. Це частина дизайну колекції, призначеного підкреслити багатство та непередбачуваність натурального матеріалу. Виробник при монтажі рекомендує вибирати плити з різних упаковок. Салон плитки та сантехніки Avanti запрошує Вас особисто ознайомитися з всіма перевагами плитки Refin Chevron  LJ43 HUILE NAT.


Купити керамограніт в Тернополі |  Це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому! Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь керамічної плитки в Тернополі. Облицювальна плитка під камінь, кераміка під тканину, фасадна плитка під дерево, клінкерна плитка під цеглу – розмаїття сучасних дизайнерських стилів у Avanti задовольнить забаганки найвибагливішого естета. PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ та безліч інших торгових марок керамічної плитки, представлених в салоні Avanti, щодня й без вихідних стають вибором для багатьох Клієнтів, що планують свій ідеальний ремонт в Тернополі!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

 

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.