Душова кабіна
Huppe X1
Виробник:   HUPPE  
Країна виробництва:  
Комплектація:   кабіна, піддон  
Розмір:   900x900x1900 мм  
Матеріал:   скло 4 мм, алюміній хромонваний, акрил  
арт:120103
Ціна:   20549  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити душову кабіну в Тернополі – HUPPE X1 від німецького виробника HUPPE.

Дану кабіну вирізняє саме відмінна якість та надійність, вражаючий дизайн та виключна функціональність.  У ній яскраво вирізняються хромовані елементи, стильно виглядає максимальна прозорість. Впевненості щодо якості додає функціональний магнітний ущільнювач, що гарантує максимальне закривання дверей. Елементи розсувних дверей легко знімаються для догляду за чистотою. Це дозволяє абсолютно без проблем чистити області перекриття між двома скляними елементами.

Душова кабіна HUPPE X1 представлена для Вас в салоні плитки та сантехніки Аванті.


Купити душову кабіну в Тернополі | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.