Душова кабіна
Radaway Espera KDJ 100L
Виробник:   Radaway  
Країна виробництва:  
Комплектація:   двері, бокова стінка, піддон  
Розмір:   1000х2000 мм  
Матеріал:   безпечне скло, алюмінієвий профіль  
арт:380130-01L
Ціна:   35505  грн.
В НАЯВНОСТІ

Купити душкабіну в Тернополі

Душова кабіна Radaway Espera KDJ 100L  характеризується простотою, мінімалізмом та сучасним дизайном.

Це кабіна, в якій кількість алюмінієвих профілів обмежена до мінімуму, а висота складає 2 метри. Скло товщиною 8 мм з покриттям Easy Clean. Двері в кабіні легко регулюються завдяки ексцентричній конструкції верхніх роликів. Внизу двері пересуваються в повзунку, який можна розфіксувати для зручної чистки кабіни. У верхній частині кабіни використовуються новаторські обмежувачі, які плавно призупиняють двері при відкриванні.

Душова кабіна Radaway Espera KDJ 100L  представлена в салоні плитки та сантехніки Avanti.


Купити душкабіну в Тернополі | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на об’єкт;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.