Керамограніт
COVERLAM TEMPO ANTRACITA
Виробник:   GRESPANIA  
Країна виробництва:  
Комплектація:   м.кв.  
Розмір:   1000x1000 мм  
Матеріал:   Керамограніт  
арт:1200017819
Ціна:   2729  грн.
В НАЯВНОСТІ

Революційна новинка – керамограніт COVERLAM GRESPANIA — продукт новітньої технології від іспанського виробника GRESPANIA! 

Це високотехнологічний тонкий керамограніт товщиною 3,5 мм або 5,6 мм в полірованій фактурі, що випускається у форматах 1000×3000 мм/1000×1000 мм/500×1000 мм.

Керамограніт COVERLAM GRESPANIA – Інноваційний матеріал дуже простий в порізці та обробці, стійкий до впливів ультрафіолетових променів та хімікатів, зносостійкий, вогнетривкий та морозостійкий. При значно меншій вазі володіє всіма без винятку перевагами керамограніту. Матеріал використовується як для облицювання фасадів споруд ззовні, так і для облицювання стін та підлоги всередині приміщень, фасадів меблів, стільниць, круглих колон і таке інше.

До речі, за рахунок мінімальної товщини та ваги – незамінний при експрес-ремонті, коли старе покриття не підлягає демонтажу. Колекція представлена 21 зразком. Поверхня плит повторює в собі текстури каменю з металевими вкрапленнями, мармуру, граніту та дерева з яскраво вираженою структурою річних кілець. Кольори колекції: природній – білий, бежевий, сірий, антрацитовий, чорний та кілька відтінків коричневого.

Салон плитки та сантехніки Аванті – лише один з небагатьох обраних по всій Україні, де представлений інноваційний керамограніт COVERLAM GRESPANIA! Тому, запрошуємо Вас на Бандери, 63 в м. Тернопіль, щоб одними з перших стати щасливим господарем з інноваційними технологіями в домі та офісі!

Купити плитку в Тернополі – легко! Керамічна плитка – це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti. Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 
 
 
 
 
Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.