Керамограніт
Colorker Odissey Saphire Pul.
Виробник:   Colorker  
Країна виробництва:  
Комплектація:   м.кв.  
Розмір:   580,5х1170,2 мм  
Матеріал:   глазурований керамограніт  
арт:1098002
Ціна:   3143  грн.
В НАЯВНОСТІ

Глазурований керамограніт Colorker Odissey Saphire Pul. стилізований під мармур в полірованому виконанні.

Імітація натурального каменю в ніжній кольоровій гамі виконана в різних форматах. Ефектність покриття лінійки Colorker Odyssey обумовлена наявністю двох відтінків: слонової кістки і “сапфіру”. Вираженість малюнку, що нагадує в цілісному полотні грозове небо, глибокий дзеркальний ефект покриття, бездоганна геометрія. До переваг колекції Colorker Odyssey віднесемо і можливість її використання для облицювання стін і підлоги. Універсальна лінійка з приголомшливими технічними характеристиками, такими як водонепроникність і стійкість до стирання, міцність – розширюють можливості її застосування. В спектр її використання входять: ванні кімнати, вітальні, холи, тераси. Плитка не рельєфна, ректифікована, розміром  580,5 х 1170,2 мм.

Новинка Colorker Odissey Saphire Pul. з гарантованою знижкою представлена в салоні плитки та сантехніки Аванті!


Colorker Odissey Saphire Pul. |  Це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому! Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь керамічної плитки в Тернополі. Облицювальна плитка під камінь, кераміка під тканину, фасадна плитка під дерево, клінкерна плитка під цеглу – розмаїття сучасних дизайнерських стилів у Avanti задовольнить забаганки найвибагливішого естета. PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ та безліч інших торгових марок керамічної плитки, представлених в салоні Avanti, щодня й без вихідних стають вибором для багатьох Клієнтів, що планують свій ідеальний ремонт в Тернополі!

  • величезний асортимент товарів на виставці;
  • ексклюзивні позиції та новинки;
  • професійні консультації та поради менеджерів;
  • індивідуальний підхід до Клієнта;
  • безкоштовне створення 3D-проекту по заданих розмірах приміщень;
  • офіційна гарантія на товар від виробника;
  • система дисконтних знижок, акцій та бонусів;
  • послуги доставки замовлення на об’єкт Клієнта;
  • зручне розташування салонів в Тернополі та Чорткові;

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.