плитка
LA FAENZA OROBIANCO
Виробник:   LA FAENZA CERAMICA  
Країна виробництва:  
Комплектація:   м.кв.  
Розмір:   600x1200x10.5мм  
Матеріал:   глазурований керамограніт  
арт:13866
Ціна:   2653  грн.
В НАЯВНОСТІ

Зустрічайте новинку – LA FAENZA CERAMICA OROBIANCO!

Травертин мав величезне значення протягом історії в якості базового елементу для будь-якого виду будівництва. Від будівлі окремого житла до зведення цілих міст, від міського благоустрою до монументальних шедеврів. Стародавні римляни настільки цінували цей матеріал, що нарекли його білим золотом Риму. LA FAENZA CERAMICA OROBIANCO – витончена елегантна колекція, представлена в 5 кольорах, в 2 видах обробки та 4 форматах. Натхненна класичною традицією та інтерпретована в більш актуальних і дивовижних тонах, завдяки незвичайним та оригінальним прототипам, здобутим в майже невідомих невеликих кар’єрах. Глазурований та ректифікований керамограніт під камінь. Призначений для настінного та підлогового монтажу. Підходить для кухні, ванни, коридору та громадських місць.

Новинку LA FAENZA CERAMICA OROBIANCO представлено в салоні плитки та сантехніки Аванті!


LA FAENZA CERAMICA OROBIANCO |  Це один з найпріоритетніших напрямків діяльності, який успішно розвиває салон плитки та сантехніки Avanti. Ми робимо акцент на технічні виставкові інновації, професійні консультації менеджерів та широкий асортимент. Керамічна плитка в Тернополі гідно представлена визнаними іспанськими, італійськими та кращими вітчизняними виробниками саме в салоні Avanti.

Підлогова плитка для ванної чи коридору, настінна плитка для кухні чи туалету, мозаїка для вітальні – Avanti в силах запропонувати свіжі ідеї для Вашого дому! Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь керамічної плитки в Тернополі. Облицювальна плитка під камінь, кераміка під тканину, фасадна плитка під дерево, клінкерна плитка під цеглу – розмаїття сучасних дизайнерських стилів у Avanti задовольнить забаганки найвибагливішого естета. PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ та безліч інших торгових марок керамічної плитки, представлених в салоні Avanti, щодня й без вихідних стають вибором для багатьох Клієнтів, що планують свій ідеальний ремонт в Тернополі!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.