Кам'яна ванна
BALTECO Senzo
Виробник:   BALTECO  
Країна виробництва:  
Комплектація:   ванна, сифон, панель  
Розмір:   178х88х65см  
Матеріал:   кам'яна маса Xonyx  
арт:102499
Ціна:   79968  грн.
В НАЯВНОСТІ

Кам’яна ванна BALTECO Senzo, 178х88х65см – овальна дизайнерська ванна з мініархетипною виразною формою, що символізує вічність та жіночність. Ванна разом з панеллю виготовлена ​​із кам’яної маси Xonyx ™.

Кам’яна ванна BALTECO Senzo і її панель сприймається як єдине ціле, без будь яких видимих ​​стиків та з’єднань. Ванна обладнана  сифонним зливом, ковпак якого виготовлений також з кам’яної маси Xonyx ™. У

BALTECO Senzo є стильний отвір під перелив, врізаний в корпусі ванни. Ця масивна ванна встановлена ​​на міцну раму, у якій є регульовані ніжки!

Кам’яна ванна BALTECO Senzo, 178х88х65см може встановлюватися в будь-якій частині ванної кімнати. Гармонійно виглядати з раковиною Balteco Milo.

Кам’яна ванна BALTECO Senzo, 178х88х65см продається в білому кольорі (злив також білий), хоча можливі також інші варіації кольорів під замовлення.

Основні характеристики товару:

Ванна овальна, окремостояча
Матеріал: камінь Xonyx
Розмір: 1780x880x650 мм
Обсяг: 280 л
Вага: 107 кг


Кам’яна ванна BALTECO Senzo, 178х88х65см | Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

 

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.