Душова кабіна
Baltijos Brasta Lina
Виробник:   Baltijos Brasta  
Країна виробництва:  
Комплектація:   душова кабіна, фурнітура  
Розмір:   900x900x1900 мм  
Матеріал:   безпечне скло, 6 мм  
арт:10719
Ціна:   23008  грн.
В НАЯВНОСТІ

Новинка від салону плитки та сантехніки Аванті – душова кабіна Baltijos Brasta Lina!

Компактна та ідеально вписується у ванну кімнату. Баланс форми, мінімалізм та елегантність – такі критерії стояли в дизайнерській основі  створення цієї кабіни. Результатом роботи стали стабільність, герметичність та комфорт! Душова кабіна Baltijos Brasta Lina вирізняється стриманою елегантністю. Прямокутні форми кабіни та форми шарнірів повторюють форми підлогової та настінної плитки ванної кімнати і створюють враження цілісності. Прозорі, прямі безрамні площини немов зникають, дозволяючи переважати в інтер’єрі обраній  Вами кольоровій гаммі ванної кімнати. Ті, хто цінує рівновагу відкритості та відокремленості, можуть вибрати матове скло або прикрасити кабіну орнаментами. Душова кабіна Baltijos Brasta Lina – це нова конструкція шарнірів та дизайн. Шарніри нової серії душових кабін піднімаються при відкритті. Це дозволяє краще герметизувати нижню частину душової кабіни: після того як кабіна або стінка закривається, двері притискають прикріплену до їх нижньої частини нижню ущільнювальну прокладку. Крім цього, механізм підйомних дверей допомагає легше закривати двері: після легкого поштовху вони закриваються спонтанно.

Душова кабіна Baltijos Brasta Lina в якості актуальної новинки представлена в салоні плитки та сантехніки Avanti!


Душова кабіна Baltijos Brasta Lina | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в салоні плитки та сантехніки Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в місті Тернополі та Чорткові.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.