Декор
ZYX Evoke Drop Silver Glossy
Виробник:   Colorker  
Країна виробництва:  
Комплектація:   шт  
Розмір:   150*250,9 мм  
Матеріал:   Біла глина  
арт:1200021940
Ціна:   696  грн.
В НАЯВНОСТІ

Ви знаєте, що таке ZYX Evoke?

ZYX  Evoke – це прояв сміливості! ZYX  – це дух оригінальності! ZYX  – це уособлення неповторності стилю! На виставці Cersaie відбулася світова презентація ZYX – нової марки продуктів преміум-класу для сфери оформлення житла від групи Colorker. На стенді виробника можна було побачити першу колекцію під назвою Evoke ZYX, яка включає продукти більш сміливого дизайну. Ця колекція характеризується потужністю декоративних властивостей. ZYX заслуговує стати джерелом натхнення, щоб архітектори і дизайнери інтер’єрів з усього світу могли знайти різні естетичні та конструктивні рішення для своїх проектів, черпати унікальні і своєрідні ідеї.

Evoke ZYX пропонує дві керамічних моделі різних розмірів.

Безліч квітів і покриттів (білий, чорний, блискучий, матовий, цемент, дерево, золотистий, сріблястий і мідний) роблять колекцію багатофункціональною, креативною, комбінаційною.  Вироби у вигляді трикутника і ромба малого формату виконані з білої глини. Їх дизайн виходить за рамки традиційності і відрізняється тривимірністю і обсягом. Дві моделі з трьома варіантами рельєфу допускають різні способи укладання і допомагають створювати індивідуальні, стильні інтер’єри, з грою відтінків.  Керамічна плитка Evoke ZYX представлена ​​в двох кольорах: білому і чорному. Це позачасова класика, яка відмінно виглядає в поєднанні з блискучою або матовою поверхнею. Крім того, марка запускає покриття, що нагадують дерево, цемент і полівінілхлорид (золотий, срібний і бронзовий відтінок). Вони збільшують декоративні можливості колекції і роблять її винятковим варіантом для обробки унікальних просторів. Безумовно, це приклад промислового виробництва на благо дизайну. Революційна новинка Evoke ZYX ексклюзивно представлена в Салон_плитки_та_сантехніки_Аванті за адресою Бандери, 63 у Тернополі та В.Великого, 24 а у Чорткові!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.