ЦІНА РЕМОНТУ НЕ ЛЯКАЄ З КАРТКОЮ ЗНИЖОК ВІД АВАНТІ!

Ціна ремонту не лякає з карткою знижок від салону плитки та сантехніки Аванті!

Ми пропонуємо Вам стати учасником нашої дисконтної програми знижок!

Ціна ремонту з дисконтною програмою від Аванті передбачає отримання Клієнтом гарантованої знижки від 15% на весь асортимент салону (окрім акційних та сипучих товарів). Скористатися дисконтною карткою Ви зможете вже при першій покупці в салоні плитки та сантехніки Аванті. До речі, знижка може бути й більшою – все залежить від конкретного товару та суми замовлення. Дана знижка дозволить нашим Клієнтам суттєво заощадити, купуючи при цьому якісну плитку, сантехніку, ламінат та паркетну дошку від найвідоміших світових виробників!

Отож, як стати учасником дисконтної програми Аванті та володарем дійсно вигідної картки знижок для всіх, хто планує ремонт? Для цього потрібно лише підписатися на розсилку з сайту avanti.te.ua , ввівши свій електронний адрес внизу сторінки, а також стати учасником нашої офіційної та корисної на інформацію групи у соцмережі: facebook.com/salonavanti  Виконавши ці дії, Ви сміливо зможете розраховувати в салоні плитки та сантехніки Аванті на свою дисконтну карту! Достатньо буде лише представитися, щоб підтвердити дані щодо e-mai та facebook. ВАЖЛИВО! Дисконтна картка на даний момент діє лише в салоні плитки та сантехніки Аванті за адресою: м. Тернопіль, вул. Бандери, 63.

Програма знижок для м. Чортків індивідуальна та може відрізнятися від даної стосовно остаточної суми, що пов’язано з додатковими витратами на логістику та умовами співпраці з із постачальниками та заводами-виробниками. Знижки на певні категорії товарів можуть бути як і вищими стосовно тернопільських аналогічних позицій, так і нижчими. Менеджери салону у м. Чортків з радістю нададуть Вам детальну інформацію стосовно конкретної вартості на обраний Вами товар!

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.