БЛАГОДІЙНІСТЬ ТА СОЦІАЛЬНА РОБОТА

Салон плитки та сантехніки Avanti  завжди приділяє особливу увагу таким питанням, як благодійність, соціальним аспектам життя в Тернополі, Чорткові та західному регіоні в цілому.

Благодійність та активна позиція проявляється, насамперед, в безпосередній участі у соціальних проектах організацій-партнерів. Є практика взаємодії як з державними, так і з волонтерськими структурами. Вони покликані допомагати незахищеним верствам населення: дітям-сиротам чи важкохворим.

“Ми не можемо залишатися осторонь соціальних проблем. Компанія  Avanti в особі свого керівництва та колективу є невід’ємною частиною суспільства. І якщо активна робота дозволяє нам акумулювати додаткові достатні матеріальні ресурси, ми з радістю виділяємо їх на соціальні  та благодійні проекти. Така позиція, на нашу думку, є свідомою інвестицією в краще майбутнє для всіх нас. Для міста, для країни” – говорить пан Володимир, один із співвласників Компанії.

“Окрім меценатства, стараємося брати безпосередню участь в соціальних проектах. Зокрема, були під час Революції Гідності та залишаємося зараз активними учасниками в рамках проекту Тернопільський Автомайдан” – додає пан Ігор, ще один співвласник та керівник Компанії.

Салон плитки та сантехніки Avanti розпочав свою діяльність ще у 2008 році у місті Чортків (Тернопільська обл.). У 2014 році завдяки успішній діяльності відкрито ще один салон. На цей раз в Тернополі. У планах створення повноцінної мережі салонів по всій території західного регіону. Компанія у своїй роботі орієнтується на інновації у асортименті. А також: викладці, роботі персоналу, залученні передових ідей розвитку.

Керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркетна дошка. Все від визнаних світових та вітчизняних виробників. Це лише основні напрямки діяльності, представлені у салонах Avanti. Якісний виставковий матеріал, розмаїття асортименту та професійна робота менеджерів роблять процес купівлі плитки та сантехніки в Тернополі і Чорткові захопливою пригодою для Клієнтів Avanti. А ще додаткові сервісні послуги! Зокрема, доставка замовлення в будь-яку точку України та безкоштовний 3D-дизайн закріплюють за Avanti репутацію першого місця, куди треба прийти, якщо Ви плануєте ремонт.

Завдяки такому асортименту та гнучкій системі знижок та акційних пропозицій наш салон плитки та сантехніки сміливо заявляє: Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!

Поділитися:

 

 

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.