Аванті – три роки свіжих ідей для Вашого дому

11 жовтня 2017 року салон плитки та сантехніки Аванті відсвяткував 3 роки своєї успішної діяльності у місті Тернополі!

За цей час нам вдалося заслужити лояльність та визнання тисяч вдячних Клієнтів! Високою репутацією ми завдячуємо кожному, хто обрав салон Avanti для  створення ідеального інтер’єру своєї мрії.

Клієнти цінують Аванті за розмаїття асортименту та гнучкий діапазон цін від найнижчих до продукції преміум-класу! У нас Ви знайдете керамічну плитку як вітчизняного виробництва за соціальними цінами, так і елітні колекції  від польських, італійських та іспанських заводів!
Сантехніка представлена від найдоступніших по ціні варіантів і до всесвітньо відомих торгових марок! Австрійський, французький та німецький ламінат з компромісом по ціні та без компромісів по якості! Паркетна дошка від місцевих та європейських заводів! Меблі для ванної українського виробництва за українською ціною та європейські варіації для тих, хто прагне індивідуальності ліній! А ще клеї, фуги та різноманітні супутні матеріали, що так знадобляться в ремонті!

А враховуючи те, що в салоні плитки та сантехніки Avanti ще й діє повноцінна система знижок та бонусів вже при першій покупці, послуга доставки та безкоштовного 3D-дизайну – Avanti стає просто обов’язковим для візиту при підготовці до ремонту! Та найголовніше, це колектив! Максимальний професіоналізм у роботі з кожним Клієнтом та підняття даної сфери на найвищий  європейський рівень – ось місія салону плитки та сантехніки Avanti!

З огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

І пам’ятайте! – Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.