Ванна з ніжками
Radaway Mistra
Виробник:   Radaway  
Країна виробництва:  
Комплектація:   ванна, ніжки  
Розмір:   1700х1100х460 мм  
Матеріал:   акрил  
арт:WA1-07-170x110P
Ціна:   11840  грн.
В НАЯВНОСТІ

Акрилова ванна Тернопіль – Radaway Mistra WA1-07-170x110P

Виготовлена із 100% листового акрилу (так зване акрилове скло), товщиною 4-5 мм.

Матеріал виготовляється з 1947 року англійською компанією Lucite International. Вона входить в трійку основних постачальників литого акрилу для виготовлення сантехнічної продукції на світовому ринку. Цей матеріал однорідний по всій товщині, має найвищу поверхневу міцність із всіх видів термопластику, що забезпечує твердість та надійність поверхні акрилової ванни. Стійкість до стирання та хімічних впливів. Акрил стійкий до впливів води, екологічно безпечний.

Ванна має глянцеву, непористу поверхню, що перешкоджає розвитку бактерій та бруду. Антибактеріальний захист MICROBAN, що додається при виготовленні на молекулярному рівні, ефективний проти широкого спектру бактерій, грибків та плісняви. Усі властивості даного матеріалу підтвердженні сертифікатом якості Європейського комітету по стандартизації – NF стандарту EN 263.


Акрилова ванна Тернопіль | Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR. Нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.