ПРО САЛОН

Салон плитки та сантехніки Avanti розпочав свою діяльність ще у 2008 році у місті Чортків (Тернопільська обл.). У 2014 році завдяки успішній діяльності відкрито ще один салон, на цей раз в Тернополі.

У планах створення повноцінної мережі салонів по всій території західного регіону. Компанія у своїй роботі орієнтується на інновації у асортименті, викладці, роботі персоналу, залученні передових ідей розвитку.

Керамічна плитка, сантехніка, ламінат, паркетна дошка,

все від визнаних світових та вітчизняних виробників – це лише основні напрямки діяльності, представлені у салонах Avanti. Якісний виставковий матеріал, розмаїття асортименту та професійна робота менеджерів роблять процес купівлі плитки та сантехніки в Тернополі і Чорткові захопливою пригодою для Клієнтів Avanti. А додаткові сервісні послуги, такі як доставка замовлення в будь-яку точку України та безкоштовний 3D-дизайн закріплюють за Avanti репутацію першого місця, куди треба прийти, якщо Ви плануєте ремонт. Ім’я Avanti (в перекладі з італійської “вперед”) підкріплене іменами виробників плитки, сантехніки та ламінату, представлених у наших салонах. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ; європейської сантехніки: KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO; німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR та нідерландсько-чеської паркетної дошки ESCO.
<p> Завдяки такому асортименту та гнучкій системі знижок та акційних пропозицій наш салон плитки та сантехніки сміливо заявляє: Avanti – це свіжі ідеї для Вашого дому!

НОВИНКИ В САЛОНІ

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.