​ПАРКЕТНА ДОШКА

Паркетна дошка – один з нових, але максимально динамічних напрямків діяльності, що активно розвиває в Тернополі салон плитки та сантехніки Avanti. Ми пропонуємо широкий асортимент продукції від нідерландської компанії ESCO з виробничими потужностями у Чехії та інших виробників.

Паркетна дошка ESCO – це підлога преміум класу, що підкреслює високий дизайнерський смак Господаря будинку. Дубова, зістарена за унікальними технологіями, паркетна підлога у колекціях KOLONIA, SOFT TONE, KAREL IV, CHATEAU, HARFA буде справжньої окрасою на шляху до ідеального ремонту. Avanti пропонує купити паркетну дошку в Тернополі, опираючись виключно на професійні консультації менеджерів та поради найкращих дизайнерів, які ви отримаєте в салоні. Якщо ми говоримо про свіжі ідеї для Вашого дому, то паркетна дошка від Avanti є однією з них. Завітайте в салон та особисто доторкніться до світового технологічного та дизайнерського прогресу, уособленого в колекціях паркетної дошки ESCO.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.