Змішувач для біде
Italian Style ARNO
Виробник:   Italian Style ARNO  
Країна виробництва:  
Комплектація:   змішувач, донний клапан, аеартор  
Розмір:   130,0 мм х 65,0 мм х 150.0 мм  
Матеріал:   латунь  
арт:IS462AR 
Знижка:   25%
Стара ціна:   2500 грн.
Нова ціна:   1867 грн.
В НАЯВНОСТІ

Змішувач для біде Italian Style ARNO IS462AR

Змішувач для біде Italian Style ARNO IS462AR в салоні плитки та сантехніки Аванті з акційною знижкою -25%!

Італійський змішувач для біде Italian Style ARNO IS462AR наділений керамічним картриджем, латунним корпусом з 12-рівневим покриттям хрому! Дане поєднання технологій та одноважельний тип конструкції забезпечує надійну довговічну роботу змішувача. За бажанням, можна встановити магістральний фільтр на вводі вводі водопровідної труби в квартиру, аби змішувач працював вічно! При цьому, конструкція є абсолютно зручною у користуванні.

Адже дозволяє здійснювати контроль подачі води без зміни її температури. Більше того, вражає нестандартний дизайн! Виробник зробив акцент на трубі виливу, проте важелю надав незвичної форми, через що змішувач вийшов оригінальним, та головне – ексклюзивним. Діє гарантія від виробника терміном на 3 роки. Придбати змішувач для біде Italian Style ARNO IS462AR з акційною знижкою -25% Ви зможете в салоні плитки та сантехніки Аванті!

Сучасні багатофункціональні джакузі, стильні змішувачі та дизайнерські умивальники, вишукані меблі для ванної кімнати та світлові дзеркала. Підвісні безобідкові унітази і системи інсталяції та безліч іншої сантехніки від визнаних світових та вітчизняних виробників. KLUDI, GEBERIT, GROHE, HANSGROHE, VILLEROY&BOCH, KRAUS, HUBER, LAUFEN, KOLO. Це далеко не повний перелік торгових марок, що роблять вибір сантехніки в Avanti правильним рішенням для ідеального ремонту в Тернополі.

Салон Avanti, що в перекладі з італійської означає “вперед!”, невтомно задає тон щодо популяризації світових трендових віянь сантехніки в Тернополі.

Додаткова перевага для Клієнтів в тому, що це далеко не весь наш асортимент товарів! Керамічна плитка, ламінат, паркетна дошка, меблі для ванної кімнати, клей, фуга та інші сипучі матеріали для монтажу. Це, зокрема такі всесвітньо відомі торгові марки іспанської та італійської плитки, як: PAMESA, SALONI, CK KOLORKER, IMOLA, CERDISA, NEW KER, PARADYZ. Німецького, французького та австрійського ламінату: VILLEROY&BOCH, MY FLOOR, KAINDL, FALQUON, ALSAFLOOR.

Тому, з огляду на усе вище сказане, щиро запрошуємо Вас перед початком ремонтних робіт обов’язково відвідати наш салон плитки та сантехніки Аванті. Адреси салонів ТУТ! А також, можете ознайомитися з акційними позиціями товарів ТУТ! І з новинками та ексклюзивними товарами ТУТ! Замовити безкоштовний виїзд дизайнера з технічних питань на свій об’єкт Ви маєте змогу ТУТ!

Поділитися:

ЗАМОВЛЕННЯ 3D ДИЗАЙНУ

Ви можете замовити безкоштовну 3D візуалізацію або безкоштовний виїзд дизайнера на об'єкт.